Produkty

Aluminiowe obudowy filtrów

aluminium-filter-housingsJeśli używasz sprężonego powietrza do aplikacji instrumentowych lub przemysłowych, efektywność i przepływ są sprawą kluczową. Aluminiowe obudowy filtrów Classic Filters o wysokiej efektywności są specjalnie zaprojektowane do zastosowań ze sprężonym powietrzem. Dzięki szerokiemu wyborowi rozmiarów portów i ocen ciśnienia, zapewniona zostaje filtracja o wysokiej wydajności, odpowiednia dla Twoich wymagań aplikacyjnych.

 

Specjalne obudowy filtrów

Czy Twoja aplikacja ma specjalne wymagania dotyczące filtrów? Oprócz standardowych obudów, Classic Filters oferuje również obudowy filtrów na zamówienie wykonane z tworzywa sztucznego, które dopasują się do Twoich indywidualnych potrzeb. Z portami od 1/8” do 2” NPT i ocenami ciśnienia od 7 do 34 bar dostępnymi na stanie, te obudowy filtrów mogą być używane w szerokim zakresie środowisk i sytuacji.

 

Elementy filtrujące koalescencyjne

Jednorazowe elementy filtrujące Classic Filters oferują wysoką skuteczność przy niższych kosztach. Nie potrzebują one końcówek i uszczelek - wymienić trzeba tylko materiał filtracyjny, co pozwala zaoszczędzić pieniądze. Te elementy filtrujące są dostępne w kilku klasach i mogą usuwać ponad 99,99% cząstek o wielkości 0,1 mikrona i aerozoli.

 

Obudowy zbiorników retencyjnych

Jeśli istnieje duże prawdopodobieństwo przepływu dużej ilości cieczy przez linię ze sprężonym powietrzem do filtra koalescencyjnego, dobrym rozwiązaniem jest użycie zbiornika retencyjnego przed filtrem koalescencyjnym, aby zwiększyć wydajność i zapobiec zalewaniu się elementu filtrującego.

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa