Produkty

Analizator pH i ORP

ati-q46p-r-ph-orp-600x400pxWszechstronny system Q46P/R monitoruje pH oraz Potencjał Redukcji/Oksydacji (ORP). Czujniki różnicowe pH/ORP wykorzystują zamknięty system odniesienia - drugą elektrodę szklaną pH - aby pomóc w zapobieganiu zniszczeniu czujnika przez trujące substancje chemiczne, w tym siarczek, cyjanek, chlor i bisulfid.

Wewnątrz czujnika, wbudowany przedwzmacniacz tworzy sygnał o niskiej impedancji. Pomaga to w zapewnieniu spójnych odczytów we wszystkich środowiskach, maksymalizując odległość między czujnikiem a analizatorem.

Opcja Q-Blast firmy ATi stanowi idealne rozwiązanie dla automatycznego czyszczenia czujnika pH lub ORP. Wykorzystując unikalną metodę czyszczenia "air-blast", czujniki mogą być czyszczone tak często, jak to konieczne, bez udziału operatora.

Funkcje i specyfikacje:

  • Wybór między czujnikami "różnicowymi" lub "konwencjonalnymi" pH.
  • Automatyczne czyszczenie
  • Automatyczne rozpoznawanie bufora ułatwia kalibrację.
  • Opcje zasilania obejmują uniwersalne 100-240 VAC lub 12-24 VDC.
  • Standardowe dwa izolowane wyjścia analogowe 4-20 mA, z opcją trzeciego wyjścia w razie potrzeby. Domyślne ustawienie zapewnia analogowe wyjścia dla pH/ORP oraz temperatury.
  • Standardowa funkcja sterowania PID przypisana do jednego wyjścia analogowego.
  • Dostępne dla Profibus-DP, Modbus-RTU lub Ethernet-IP.
  • Trzy przekaźniki SPDT są standardowe, z funkcjami przekaźnika programowalnymi dla alarmu, sterowania lub wskazania problemu. Trzy dodatkowe przekaźniki o niskiej mocy dostępne opcjonalnie.
  • Obudowa NEMA 4X (IP-66) nadaje się do montażu na ścianie, rurze lub panelu.
  • Duży podświetlany wyświetlacz LCD zapewnia klarowną widoczność w każdych warunkach oświetleniowych.

ATI_Q46PR.pdf

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa