Produkty

Automatyczne spusty

automatic-drains-df-and-dn-seriesClassic Filters oferuje dwa rozwiązania do automatycznego usuwania cieczy z systemu z nadciśnieniem. Obie obudowy mają port wlotowy z gwintem zewnętrznym, który można podłączyć bezpośrednio do portu spustowego obudowy filtra koalescencyjnego.

 

Automatyczny odpływ pływakowy serii DF105

Konstruowany całkowicie ze stali nierdzewnej 316L do użytku w aplikacjach korodujących, automatyczny odpływ pływakowy serii DF105 wykorzystuje unikalny system zaworu operowanego membranowo do odprowadzania płynów.

Woda odpływa z obudowy koalescencyjnej do korpusu odpływowego, a w miarę wzrostu poziomu wody pływak kontroluje działanie membrany zaworu. Po opróżnieniu wody pływak wraca do pozycji spoczynkowej, a zawór zamyka się. Standardowy automatyczny odpływ ma uszczelki z witonu, a EPDM i nitryl są dostępne jako opcje. Te automatyczne odpływy są w całości wykonane ze stali nierdzewnej i stanowią idealne uzupełnienie obudów filtrów ze stali nierdzewnej 316L.

 

Aplikacje o niższym ciśnieniu

Automatyczny spust pływakowy z serii DN103 do zastosowań o niższym ciśnieniu, w których nie występuje korozja, wykorzystuje niezależny mechanizm pływakowy z tworzywa sztucznego do usuwania wody w podobny sposób jak seria DF105. Ten automatyczny spust jest idealny do systemów sprężonego powietrza.

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa