Produkty

Przepływomierz ultradźwiękowy M-PULSe

mierniki-procesowe-2a

mierniki-procesowe-2bPrzepływomierz ultradźwiękowy Thermo Scientific M-PULSe to zaawansowane urządzenie, które umożliwia pomiar przepływu przejściowego w czasie rzeczywistym. Dzięki temu zapewnia najwyższą dokładność oraz minimalizuje straty produktu, co przekłada się na zwiększenie zysków dla użytkownika. Jego wyjątkowe cechy i innowacyjne rozwiązania sprawiają, że jest doskonałym wyborem, szczególnie w aplikacjach związanych z przemysłem naftowym i rafineryjnym.

Główne cechy:

  • precyzyjny przepływomierz ultradźwiękowy
  • dokładne / rozliczeniowe pomiary przepływu
  • analiza profilu przepływu
  • zestaw zawiera kalkulator przepływu

 

Zalety przepływomierza ultradźwiękowego M-PULSe 

Dokładność pomiarów

M-PULSe charakteryzuje się niezwykłą dokładnością pomiarów, co jest kluczowe w przemyśle, gdzie precyzja odgrywa kluczową rolę. Jego zdolność do pomiaru przepływu w czasie rzeczywistym umożliwia bieżącą kontrolę procesów, co przekłada się na optymalne wykorzystanie zasobów i większe zyski. Udowodniono, że jest niezależny od lepkości, jest bardzo dokładny w szerokim zakresie temperatur cieczy.

Odporność na korozję

M-PULSe wyposażony jest w niemetalową membranę, co sprawia, że jest idealny do zastosowań w warunkach korozyjnych. To nie tylko zwiększa trwałość, ale także obniża ogólne koszty konserwacji.

Prosta instalacja i konfiguracja

Skrzynka przyłączeniowa umożliwia łatwe podłączenie do istniejących instalacji, zarówno w warunkach standardowych, jak i przeciwwybuchowych. Przyjazny interfejs użytkownika i funkcjonalność point-and-click sprawiają, że instalacja jest szybka i łatwa.

Bezpieczeństwo i certyfikacje

Opatentowane, iskrobezpieczne przetworniki (patent #7795783) zapewniają bezpieczeństwo użytkowania w najbardziej niebezpiecznych środowiskach (strefa 0). Certyfikacje potwierdzające zastosowanie w ekstremalnych warunkach świadczą o wysokim poziomie bezpieczeństwa i niezawodności.

Brak ruchomych części 

Brak ruchomych elementów wewnątrz przepływomierza eliminuje konieczność regularnej konserwacji oraz zmniejsza ryzyko awarii. Możliwość wymiany przetworników nawet podczas pracy eliminuje konieczność przestojów, co wpływa na efektywność procesu.

W rezultacie Thermo Scientific M-PULSe to innowacyjne rozwiązanie, które nie tylko dostarcza precyzyjne pomiary przepływu, ale także maksymalizuje bezpieczeństwo użytkowania i minimalizuje koszty utrzymania. Idealny wybór dla branż wymagających niezawodności, precyzji i bezpieczeństwa w jednym.

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa