Produkty

Guided Wave (Process Insights)

gwi-logo-transparentFirma Guided Wave od 1983 roku projektuje i produkuje kompletne systemy analityczne wykorzystujące technologie spektroskopowe w bliskiej podczerwieni („NIR”) i ultrafioletu/światła widzialnego („UV-VIS”). Guided Wave to jedyna firma, która zapewnia kompletny, optycznie dopasowany system analityczny NIR, gwarantujący długoterminową wydajność, przekraczającą standardy branżowe. Systemy analityczne Guided Wave są zaprojektowane do ciągłej analizy procesów, dostarczając w czasie rzeczywistym dane o jakości laboratoryjnej w trudnych, niebezpiecznych i wymagających warunkach. Produkty i technologie Guided Wave są wykorzystywane w szerokim zakresie aplikacyjnym na wielu rynkach i w wielu branżach, w tym w przemyśle chemicznym, petrochemicznym, półprzewodnikowym, farmaceutycznym, biotechnologicznym i medycznym.

1.marca 2022 roku, firma Guided Wave została włączona do grupy Process Insights, wzbogacając jej szerokie portfolio marek premium i technologii służących analizie, monitorowaniu i kontroli procesów.


Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa