Produkty

Analizator węgla organicznego PROTOC 300

protoc-300-analizator-calkowitego-wegla-organicznegoPROTOC 300 to szybki i niezawodny analizator on-line przeznaczony do dokładnego określania stężeń TOC/TC (całkowitego węgla organicznego) w czasie rzeczywistym. Analizator całkowitego węgla organicznego PROTOC 300 składa się z sekcji analizatora do montażu na ścianie, która może mieć zintegrowaną klawiaturę i wyświetlacz lub może być dostarczony z oddzielnym ekranem dotykowym, który może również zapewniać graficzną reprezentację, przechowywanie danych i interfejs użytkownika z sekcją analizatora TOC. Oddzielna puszka przyłączeniowa zapewnia podłączenie zasilania i sygnałów wyjściowych do podłączenia telemetrii.

 

Zasada działania analizatora PROTOC 300 

Przyrządy PROTOC® wykorzystują utlenianie nadsiarczanów wspomagane ultrafioletem w celu ciągłego określania zanieczyszczenia organicznymi substancjami chemicznymi obecnymi w próbce. Gaz nośny w sposób ciągły przepuszcza naczynie reakcyjne, uwalniając powstały gaz CO2, który jest dostarczany do systemu detekcji w podczerwieni. Nieorganiczne węglany można automatycznie usunąć poprzez wstępną obróbkę próbki za pomocą kwaśnej bełkotki. Całkowite stężenie węgla organicznego jest stale raportowane z dużą szybkością reakcji.

 

Opcje starowania i monitorowania

Dostępne są różne modele analizatorów PROTOC oferujące różne poziomy automatyzacji. Dwupunktowa automatyczna kalibracja utrzymuje dokładność i potwierdza skuteczność pomiaru. Zapewnienie płukania kwasem może również usprawnić technikę pomiaru samooczyszczania w bardziej wymagających zastosowaniach. Dostępne są również różne opcje wyświetlania danych, rejestrowania danych i komunikacji telemetrycznej. Model PROTOC® 300 posiada certyfikat potwierdzający spełnienie wymagań MCERTS (certyfikat SIRA MC 060077/00).

 

Montaż

PROTOC 300 może być dostarczony w obudowie GRP odpowiedniej do montażu na zewnątrz, wraz z zabezpieczeniem przed zamarzaniem. Wszystkie komponenty są wstępnie zainstalowane, aby uprościć instalację na miejscu.

 Lista użytkowników.pdf

Certyfikat MCERTS Sira.pdf

Analizator protoc300 ulotka.pdf

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa