Produkty

Moduł 80i Analizator Rtęci

Bezpośredni pomiar metodą CVAF Fluorescencji Atomowej Zimnych Par

Analizator rtęci - Moduł 80i - firmy Thermo Scientific™ jest jednym z czterech głównych komponentów systemu Mercury Freedom System.


Właściwości
• Opracowane według własnego projektu unikatowe wdrożenie metody fluorescencji atomowej zimnych par
• Mierzy zawartość rtęci elementarnej, utlenionej oraz całkowitej
• Prawdziwy pomiar w czasie rzeczywistym, bez żadnych procesów wstępnych
• Bezpośredni pomiar eliminuje konieczność stosowania gazów nośnych
• Duża czułość pozwala na zastosowanie większego współczynnika rozcieńczania

Opis
Analizator Rtęci firmy Thermo Scientific Moduł 80i korzysta z zaawansowanej metody Fluorescencji Atomowej Zimnych Par. Dzięki tej metodzie Analizator mierzy próbkę w sposób ciągły bez konieczności stosowania dodatkowych gazów, bez zatężenia oraz bez jakichkolwiek interferencji z SO2. Duża czułość pozwala na zastosowanie większego współczynnika rozcieńczania, co skutecznie ogranicza wpływ wilgoci, ciepła i innych czynników zakłócających.

System Mercury Freedom został stworzony w celu spełnienia najwyższych światowych norm i wymagań, w tym także przepisów EPA 40CFR. System zapewnia kompletne rozwiązanie monitoringu rtęci w jej trzech formach: elementarnej, jonowej i całkowitej. System przeznaczony do pracy w układach spalin kotłów węglowych, jak i spalarni odpadów.
Analizator Moduł 80i oferuje wszystkie zalety platformy iSeries. Platforma iSeries zapewnia łatwe serwisowanie i dostęp do urządzeń oraz prostą możliwość wymiany elementów.

Złącze Ethernet umożliwia zdalne pobieranie informacji pomiarowych bezpośrednio z analizatora bez konieczności przebywania na miejscu.

System rozsuwanych modułów mocowanych zatrzaskowo umożliwia łatwy i szybki dostęp do analizatora w celu serwisowania lub okresowej konserwacji.
Łatwo programowalne skróty klawiaturowe pozwalają przejść bezpośrednio do często używanych funkcji, menu lub ekranów. Powiększony ekran interfejsu może wyświetlać do pięciu linii informacji pomiarowych, podczas gdy główny ekran raportowania pozostaje cały czas widoczny.

schemat2

 

Specyfikacja
Zakres pomiarowy rtęć elementarna 0-600 ug/m3 (efektywny zakres przed rozcieńczaniem)
Szum zera 1 ng/m3 (60 s czas uśredniania)
Limit detekcji 1 ng/m3 (60 s czas uśredniania)
Dryft zera (24 godziny) 2 ng/m3
Czas odpowiedzi 90 s (60 s czas uśredniania)
Liniowość +/- 1% Zakresu pomiarowego
Przepływ próbki 0,5 litra/min na kanał
Temperatura pracy  5° – 40° C
Zapotrzebowanie mocy  100 VAC, 115 VAC, 220-240 VAC +/-10% @ 275W
Masa i wymiary 

425 mm (W) x 219 mm (H) x 584 mm (D), 22.2 kg

16.75" (W) x 8.62" (H) x 23" (D), 49 lbs.

Wyjścia  Wybór napięcia, RS232/RS485, TCP/IP, 10 przekaźników stanu oraz zaniku napięcia, 0-20 lub 4-20 mA izolowane wyjście prądowe
Wejścia 16 Wejść cyfrowych, 8 Wejść analogowych 0-10 VDC
Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa