Produkty

Jednorazowe adsorbery liniowe

disposable-in-line-adsorbersJednorazowe adsorbery liniowe składają się z obudów z poliamidu lub PVDF wypełnionych granulowanym materiałem adsorpcyjnym i wyposażonych w wbudowane filtry wlotowe i wylotowe.

Natężenia przepływu są takie same jak w przypadku elementów klasy 5 w korpusach tej samej wielkości. Jednak proces adsorpcji oznacza, że ważniejszymi czynnikami wyboru będą objętość adsorbentu i czas kontaktu.

Dostępne są dwa rozmiary korpusów, z których każdy zawiera 11 cm3 i 110 cm3 adsorbentu (w przybliżeniu) i mają odpowiednio końcówki o średnicach ¼” i ½”.

 

Kartusze adsorberów do obudów filtrów

Filtry koalescencyjne usuwają tylko aerozole ciekłe i krople. Jeśli płyn w postaci pary wymaga usunięcia, należy użyć kartusza adsorbera w dodatkowej obudowie jako ostatniego etapu. Kartusze adsorberów można również stosować do usuwania elementów gazu, na przykład w gazach kwaśnych.

Dostępne są trzy różne style kartuszy adsorberów - każdy zaprojektowany do określonej obudowy filtru. Kartusze typu AD i AT są przeznaczone do montażu w standardowej obudowie. Kartusze adsorberów typu AS są przeznaczone dla małych obudów ze stali nierdzewnej, z usuniętym prętem łączącym obudowę, aby umożliwić instalację.

 

Rodzaje adsorbentów:

  • Granulat węgla aktywnego
  • Węgiel aktywny w postaci płótna
  • Sitko molekularne 4A
  • Sitko molekularne 13X
  • Żel krzemionkowy
  • Zmieszane zasady (soda kalcynowana)
  • Manganian potasu

 

Classic Filters może również dostarczyć granulki adsorbentu luzem w plastikowych pojemnikach o pojemności jednego lub czterech litrów.

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa