Produkty

Analizatory Pollution & Process Monitoring

Pollution and Process Monitoring - jest brytyjską spółką, która produkuje różnego rodzaju analizatory wody i ścieków. Firma została założona w 1990 roku przez mały zespół wysoko wykwalifikowanych inżynierów, którzy byli pionierami w monitorowaniu TOC - całkowitego węgla organicznego w trybie on-line. Firma rozwinęła się na przestrzeni lat i obecnie reprezentuje wiele międzynarodowych firm produkujących uzupełniające się technologie. 

pollution-process-monitoring

Analizatory firmy POLLUTION & PROCESS MONITORING charakteryzują się prostotą obsługi i niezawodnością. Połączenie nowatorskich rozwiązaniań w układzie transportu cieczy z zaawansowaną autodiagnostyką zaowocowało niespotykaną dotąd wiarygodnością pomiarów oraz prostotą obsługi. Niezawodność oraz niskie koszty eksploatacyjne czynią analizatory POLLUTION & PROCESS MONITORING nieocenionym narzędziem w optymalizacji kosztów gospodarki wodno-ściekowej oraz sterowaniu procesami uzdatniania wód i ścieków.


Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa