Produkty

Czujnik pomiaru mętności wody

turbitechw-d-isoCzujnik pomiaru mętności wody TurbiTechw² D-ISO  przeznaczony jest do monitorowania mętności wody uzdatnionej, pitnej i filtrowanej.

Czujnik TurbiTechw² D-ISO charakteryzuje się bardzo wysoką czułością i niezawodnością. Został opracowany na podstawie cennych informacji zwrotnych od klientów używających poprzedniego czujnika mętności wody firmy Partech Instruments.

Nowy czujnik został wyposarzony w automatyczny mechanizm samooczyszczania, który zapobiega gromadzeniu się zanieczyszczeń w komorze i wokół niej, dzięki czemu jest to punkt odniesienia dla zmętnienia w niskim zakresie. Czujnik TurbiTechw² D-ISO jest na tyle czuły, że może wykryć zmiany zmętnienia wody mniejsze niż 0,01 NTU. To globalny standard techniki rozpraszania światła, dzięki czemu czujnik jest wrażliwy na szerszy zakres rozmiarów cząstek.

Czujnik wymaga bardzo niewielkiej konserwacji, bez użycia narzędzi lub szkolenia. Kalibrację można przeprowadzić w oparciu o wzorzec zmętnienia mokrego lub za pomocą suchej celi referencyjnej do kalibracji dostarczanej z każdym czujnikiem. Cela referencyjna zapewnia niezwykle łatwą, powtarzalną metodę sprawdzania działania czujnika, bez kosztów i nieodłącznych błędów związanych z normami chemicznymi.

 

Główne cechy czujnika TurbiTechw² D-ISO:

  • Zakres: 0-30 NTU lub 0-200 NTU
  • Dokładność: dla zakresu 0-30 NTU: ± 2% wartości zmierzonej lub ±0.02 NTU w zależności, który jest większy
  • Dokładność dla zakresu 0-200 NTU: ± 2% wartości zmierzonej lub ±0.1 NTU w zależności, który jest większy
  • Limit detekcji dla zakresu 0-30 NTU: 0.02 NTU
  • Limit detekcji dla zakresu 0-200 NTU: 0.05 NTU

Specyfikacja  czujnika TurbiTechw² D-ISO:

  • Wymiary: 300 x 185 x 128 mm (wys. x szer. x gł.)
  • Ciężar: 9 kg
  • Klasa ochrony: IP65

Interfejs do monitorowania:

  • Zasilacz 12VDC z monitora
  • Wyjście czujnika ModTech - RS485
Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa