Produkty

Analizator żelaza Aztec AW633

analiztor-zelaza-aztec-aw-633Kolorymetryczny analizator żelaza Aztec AW633 zapewnia niezawodny i dokładny pomiar stężenia żelaza w celu poprawy jakości wody pitnej i optymalizacji zużycia środków chemicznych.

Dzięki intuicyjnemu oprogramowaniu firmy ABB opartemu na menu oraz unikalnemu samoczyszczącemu systemowi obsługi płynów Aztec użytkownicy korzystają z analizatora, który jest zarówno prosty w obsłudze, jak i konserwacji.

Zalety analizatora żelaza Aztec AW 633:
  – Analiza do 3 strumieni próbek
  – Automatyczna kalibracja 2-punktowa
  – Automatyczna kompensacja koloru tła
  – Automatyczne rozcieńczanie próbki w celu maksymalizacji zakresu
  – Samoczyszczący system pomiarowy
  – Intuicyjne oprogramowanie z pełnokolorowym wyświetlaczem graficznym
  – Rejestracja danych i proces graficzny trendy
  – Pełna możliwość śledzenia audytu
  – Bezpieczna archiwizacja danych na karcie SD

Dane techniczne analizatora Aztec AW633:

 • Zakres pomiarowy
  0 do 5 ppm Fe (0 do 5 mg/l)
 • Metoda chemiczna
  Tripirydylo-triazyna (TPTZ)
 • Korekcja koloru tła
  Kompensowana przy długości fali pomiaru
 • Częstotliwość pomiarów
  1 do 6 pomiarów na godzinę (do wyboru przez użytkownika)
 • Dokładność / maksymalny błąd pomiaru
  ±5% odczytu lub ±0,005 ppm (w zależności od tego, która wartość jest większa)
 • Powtarzalność
  ±5% odczytu lub ±0,005 ppm (w zależności od tego, która wartość jest większa)
 • Rozdzielczość
  0,001 ppm lub 1 ppb
 • Jednostki miary
  mg/l, ppm, ppb, μg/l
 • Kalibracja
  2-punktowa, kalibracja automatyczna
Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa