Produkty

Czujniki pomiaru pH i ORP/Redox

czujnik-ph8000Czujnik WaterTechw² pH8000 został zaprojektowany w celu zapewnienia wysoce wiarygodnych pomiarów pH i temperatury. Czujnik wykorzystuje elektrodę o płaskiej powierzchni, która zawiera rozszerzoną ścieżkę referencyjną, co zapewnia wyjątkowo solidny pomiar pH, odpowiedni do stosowania w wodach powierzchniowych, ściekach i wodzie pitnej.

Elektroda wykorzystuje sprawdzoną w praktyce technologię samooczyszczania płaskiej powierzchni. System odniesienia jest wzbogacony o konstrukcję Extended Path Reference (ERP), która zapewnia złożoną ścieżkę ochrony odniesienia w obecności oddziałujących jonów, takich jak białka, srebra i siarczki.

czujnik-redox8000Czujnik WaterTechw² Redox8000 został zaprojektowany w celu zapewnienia wysoce wiarygodnych pomiarów Redox i temperatury. Czujnik wykorzystuje elektrodę o płaskiej powierzchni, która zawiera rozszerzoną ścieżkę odniesienia, te cechy łączą się, aby zapewnić wyjątkowo solidny pomiar Redox, odpowiedni do stosowania w wodach powierzchniowych, ściekach i wodzie pitnej.

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa