Produkty

ATI (Badger Meter)

logo-ati

Czujniki tlenu, pH, potencjału Redoks i przewodnictwa z najskuteczniejszym układem czyszczenia

 

 

 ATi jest wiodącym dostawcą i innowatorem w zakresie inżynieryjnych, analitycznych rozwiązań do monitorowania czujników i wglądu w dane w zastosowaniach związanych z wodą i gazem. Ciesząc się zaufaniem na całym świecie w sektorach użyteczności publicznej, żywności i napojów, przemysłu, petrochemii, opieki zdrowotnej, HVAC i rekreacji, ATi jest pionierem w opracowywaniu i wdrażaniu niestandardowych, wiodących w branży produktów i rozwiązań.

Od pionierskiej, inteligentnej sieci monitorowania jakości wody, po wyjątkowy system weryfikacji czujników gazu AutoTest, firma ATi dostarcza rozwiązania monitorujące, które wykorzystują najnowszą technologię, aby zapewnić szeroką funkcjonalność oraz niezawodność, dokładność i trwałość. 

 


Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa