Produkty

Plastikowe obudowy filtrów

plastic-filter-housingsClassic Filters oferuje gamę tanich rozwiązań plastikowych obudów filtrów, wykonanych z nylonu, polipropylenu, PTFE lub PVDF, które zapewniają wysoką odporność na korozję. Obudowy filtrów PTFE mają kołnierz ze stali nierdzewnej 316L na zewnątrz głowicy, aby zwiększyć wytrzymałość połączenia głowicy z miską. Gdy obudowy filtrów PTFE są używane z wkładami filtracyjnymi PTFE, dostępne jest rozwiązanie filtracyjne w 100% z PTFE. Inne plastikowe obudowy filtrów są formowane z wysokiej jakości, wysokowydajnych materiałów.

Plastikowe obudowy filtrów są idealne do zastosowań w filtracji emisji i ochrony środowiska, a także do innych zastosowań wymagających rozwiązania niskokosztowego. Mogą być stosowane zarówno do aplikacji cząsteczkowych, jak i koalescencyjnych. Mogą również być wyposażone we wkłady adsorpcyjne. Rozmiary portów od 1/8” do 1/2” zapewniają dużą elastyczność tej gamy produktów.

 

Obudowy zaworów pływakowych

Obudowy zaworów pływakowych są niezbędnym narzędziem filtracji, zapobiegającym przenoszeniu dużej ilości cieczy, gdy gaz jest pobierany do analizatora lub innego instrumentu.

 

Specjalne obudowy filtrów

Czy Twoja aplikacja wymaga specjalnych filtrów? Classic Filters oferuje również obudowy filtrów na zamówienie oparte na sprawdzonych obudowach NL, NT i NNS, które są idealne do zastosowań specjalnych.

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa