Produkty

System analityczny LABTOC

analizator-labtocSystem analityczny LABTOC umożliwia automatyczne oznaczanie ogólnej zawartości węgla organicznego w wodzie i ściekach zgodnie z polską normą PN-EN 1484.

Wyjątkowo skuteczny reaktor niskotemperaturowy połączony jest z pomiarem powstającego gazowego CO2 metodą fotometryczną w podczerwieni (NDIR). W wersji podstawowej system oznacza ogólny węgiel organiczny (TOC) po automatycznym usunięciu węglanów, możliwy jest wybór zakresu pomiarowego pomiędzy 0 do 10 ppm (limit detekcji 100 ppb) a 0 do 4000 ppm. Opcja do oznaczania niskich stężeń Labtoc TL oferuje zakresy 0 - 100 ppb do 0 - 40 ppm. Powtarzalność pomiaru jest lepsza od 2% zakresu pomiarowego, zaś dla opcji Labtoc TL granica oznaczalności jest lepsza niż 5 ppb.

 

Analizator Labtoc ulotka.pdf

 

 

Opinia Wodociągów Płockich o systemie analitycznym LABTOC.pdf

 

 

Opinia WSSE o systemie analitycznym LABTOC.pdf

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa