Produkty

Analizator manganu Aztec AW635

analiztor-manganu-aztec-aw635Wysokozakresowy analizator manganu Aztec AW635 zapewnia niezawodny i dokładny pomiar poziomu manganu w wodach powierzchniowych i gruntowych, co pozwala na skuteczną kontrolę procesów usuwania manganu.

Analizator manganu Aztec AW635 zapewnia szeroki zakres roboczy do 10 ppm Mn (10 mg/l), co czyni go idealnym do monitorowania poziomu manganu w wodach źródłowych.    

Dzięki intuicyjnemu oprogramowaniu firmy ABB opartemu na menu oraz unikalnemu samoczyszczącemu systemowi obsługi płynów Aztec użytkownicy korzystają z analizatora, który jest zarówno prosty w obsłudze, jak i konserwacji.

Korzyści dla użytkownika:
  – Analiza do 3 strumieni próbek
  – Automatyczna kalibracja 2-punktowa
  – Automatyczna kompensacja koloru tła
  – Automatyczne rozcieńczanie próbki w celu maksymalizacji zakresu
  – Samoczyszczący system pomiarowy
  – Intuicyjne oprogramowanie z pełnokolorowym wyświetlaczem graficznym
  – Rejestracja danych i proces graficzny trendy
  – Pełna możliwość śledzenia audytu
  – Bezpieczna archiwizacja danych na karcie SD

 

Dane techniczne:


Zakres pomiarowy
0,02 do 10 ppm Mn (0,02 do 10 mg/l)

-  Metoda chemiczna: Formaldoksym

- Korekcja koloru tła: Kompensowana przy długości fali pomiaru

- Częstotliwość pomiarów: 1 do 6 pomiarów na godzinę (do wyboru przez użytkownika)

- Dokładność / maksymalny błąd pomiarowy:
±5% odczytu lub ±0,005 ppm dla 0 do 5 ppm (w zależności od tego, która wartość jest większa)
±7% odczytu lub ±0,005 ppm dla od 5 do 10 ppm (w zależności od tego, która wartość jest większa)

- Powtarzalność:
±5% odczytu lub ±0,005 ppm (w zależności od tego, która wartość jest większa)

-  Rozdzielczość: 0,001 ppm lub 1 ppb

- Jednostki miary: mg/l, ppm, ppb, μg/l

- Kalibracja: 2-punktowa, kalibracja automatyczna

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa