Produkty

Filtry koalescencyjne

coalescing-filter-elementProcesy i systemy, które wymagają separacji aerozoli ciekłych i kropelek z gazu, potrzebują filtru koalescencyjnego.

 

Element filtrujący koalescencyjny

Ten rodzaj elementu filtrującego składa się zasadniczo z dwóch części: warstwy wewnętrznej i zewnętrznej. Warstwa wewnętrzna składa się z wysokowydajnego stopnia koalescencyjnego, podczas gdy warstwa zewnętrzna jest bardziej złożonym stopniem używanym do drenażu. Wszelkie aerozole ciekłe lub kropelki zostają zatrzymane w drobnych włóknach warstwy wewnętrznej, gromadząc się ostatecznie w stopniu, w którym są zmuszone do przejścia do warstwy zewnętrznej elementu filtrującego i do "miski" obudowy. Wysoka wydajność filtracji zapewnia usuwanie do 99,99% aerozoli i kropelek o wielkości 0,1 mikrona.

 

Przepływ w obudowie filtra koalescencyjnego

Filtry koalescencyjne mogą być postrzegane jako wielofunkcyjne rozwiązania filtracyjne dzięki ich zdolności do równie skutecznego filtrowania cząstek stałych, jak i koalescencji aerozoli i kropel. Oznacza to, że jeśli masz aplikację, która wymaga obu rodzajów filtracji, filtr koalescencyjny sprawdzi się do tego idealnie.

 

Odwrócona obudowa filtra koalescencyjnego

Obudowy koalescencyjne z serii SV oferują superwydajne rozwiązanie filtracyjne z zaletą odwróconej pozycji obudowy zapewniającej łatwe serwisowanie bez odłączania złączy portu spustowego.

 

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa