Produkty

Analizator amoniaku Aztec AAM631

analizator-amoniaku-aztec-aam631Analizator amoniaku Aztec  zapewnia niezawodny i dokładny pomiar stężeń amoniaku w szerokiej gamie zastosowań, w tym w monitorowaniu wody źródłowej i usuwaniu składników odżywczych ze ścieków.

Analizator amoniaku Aztec AAM631 wykorzystuje solidną elektrodę amoniakalną wykrywającą gaz, aby zapewnić dokładny i niezawodny ciągły pomiar całkowitego stężenia azotu amonowego (TAN), czyli sumy gazowego NH3 i kationu NH4+.

Wyposażony w intuicyjne oprogramowanie ABB sterowane menu i solidny system wykrywania ISE z automatyczną kalibracją, użytkownicy korzystają z analizatora, który jest zarówno prosty w obsłudze, jak i konserwacji.

Korzyści dla użytkowników:
– Pomiar ciągły przy użyciu technologii ISE
– Automatyczna kalibracja 2-punktowa
– Pomiar buforowany zapewniający maksymalną dokładność
– Niskie zużycie odczynnika (do 3 miesięcy ciągłego pomiaru przed uzupełnieniem odczynnika)
– Komora przepływowa z kontrolowaną temperaturą zapewniająca stabilność pomiaru
– Intuicyjne oprogramowanie z pełną kolorowy wyświetlacz graficzny
– Rejestracja danych i graficzne przedstawianie trendów procesów
– Pełna możliwość ścieżki audytu
– Bezpieczna archiwizacja danych na karcie SD

analizator-amoniaku-aztec-elektroda

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa