Produkty

Analizator całkowitego chloru

analizator-calkowitego-chloruAnalizator całkowitego chloru Q46H/79PR firmy ATi to wysoce wszechstronny system pomiaru on-line, który umożliwia Ciągłe monitorowanie jakości wody pod względem zawartości chloru całkowitego.

Podstawowym elementem pomiarowym stosowanym w monitorze chloru całkowitego jest 3-elektrodowy amperometryczny czujnik membranowy, który bezpośrednio mierzy chlor. Pomiar chloru nie zmienia próbki ani nie dodaje żadnych substancji chemicznych do strumienia próbki, więc w razie potrzeby przepływ wody może powrócić do systemu. Oprócz pomiaru całkowitego chloru, Q46H/79PR jest również dostępny z opcjonalnym wejściem pH, które zapewnia dwuparametrowy system monitorowania.

 

Funkcje analizatora całkowitego chloru

 • Pokryty membraną czujnik amperometryczny, który mierzy chlor całkowity bez dodatku buforu pH, roztworu jodku lub innych odczynników.
 • Opcjonalny czujnik pH
 • Programowalne opcje zakresu od 0,1 PPM do 200,0 PPM poprzez 3 wewnętrzne automatyczne zakresy. Zakresy użytkownika 2000 PPM, 20,00 PPM lub 200,0 PPM.
 • Opcje zasilania prądem zmiennym lub stałym.
 • Opcje wyjścia analogowego.
 • Wyjście PID.
 • Komunikacja cyfrowa. Dostępne w wersji Profibus-DP lub Modbus RTU.
 • W standardzie znajdują się trzy przekaźniki SPDT 6 A i dwa wyjścia analogowe 4-20 mA. Ustawienia oprogramowania do sterowania przekaźnikiem obejmują wartość zadaną, strefę nieczułości, fazę, opóźnienie i zabezpieczenie przed awarią. Dostępna jest opcjonalna karta z 3 przekaźnikami, dla sygnałów 0-30 VDC, co daje w sumie 6 przekaźników.

Zastosowania analizatora całkowitego chloru

 • Instalacje wody pitnej
 • Systemy ponownego wykorzystania wody
 • Wieże chłodnicze
 • Akwaria
 • Ścieki z oczyszczania ścieków.

 ATI-Q46H-79PR- Analizator całkowiteg chloru - Ulotka.pdf

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa