Produkty

Analizator siarki on-line - SOLA iQ

SOLA iQ

Analizator siarki on-line

 

Analizator siarki on-line produkcji Thermo Fisher Scientific™ model SOLA iQ to następca modelu SOLA II. Mierzy on zawartość siarki całkowitej w próbkach ciekłych lub gazowych umożliwiając optymalizację procesu, maksymalizację zysków i spełnianie stosownych przepisów środowiskowych.

 

Najważniejsze cechy:

• Zakresy pomiarowe od 2ppm do 100%

• Niskie limity detekcji, nawet 25ppb

 • Intuicyjny kolorowy ekran dotykowy

 • Czysty O2 nie jest wymagany, co eliminuje zagrożenie związane z użyciem tlenu na instalacji przemysłowej

 • Pomiar półciągły; zmiana zawartości siarki wskazywana przy każdym cyklu wstrzykiwania

 • Automatyczna kompensacja gęstości – możliwość pomiaru siarki w ppm wagowych

 • Wnętrze analizatora łatwo dostępne dla obsługi oraz uptime >99%

 • Ciągła kontrola intensywności światła UV zapewnia utrzymanie kalibracji przez długi okres czasu

 

Analizator siarki on-line SOLA iQ zastępuje drogie i czasochłonne pomiary laboratoryjne pomiarem ciągłym szybko oceniającym stężenie siarki. Ten wysokiej jakości analizator zapewnia uzyskanie maksymalnej wydajności procesu produkcyjnego. SOLA iQ zapewnia dokładny pomiar zawartości siarki całkowitej w cieczach lub gazach zgodny z normami i metodami:

 • ASTM D5453 dla próbek w fazie ciekłej

 • ISO 20846 dla produktów petrochemicznych

 • ASTM D6313 dla związków aromatycznych

 • ASTM D2622 dyspersja XRF

 • ASTM D7551 oraz D6667 dla węglowodorów gazowych i LPG

 

SOLA iQ wykorzystuje unikalną technologię pulsowej fluorescencji UV, bazując na sukcesie analizatorów siarki całkowitej serii SOLA II, których tysiące pracują na całym świecie w wiodących firmach przemysłu przeróbki ropy i gazu.

 

 

SOLA_iQ_datasheet_PL_2021-01.pdf

PL_SOLA-2_SOLA-iQ_porownanie_2021-01.pdf

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa