Produkty

Regulatory filtrów

rss123-filter-regulatorClassic Filters produkuje szeroki zakres małych regulatorów ze stali nierdzewnej 316L oraz regulatorów filtracyjnych. Dostępne są dwa rodzaje nasadki - plastikowa i ze stali nierdzewnej. Wewnętrzne komponenty i membrany są wspólne dla obu typów, więc wydajność, ciśnienie znamionowe i regulowane ciśnienie wylotowe są takie same. Obudowy są dostępne z portem spustowym i bez niego, dzięki czemu nadają się zarówno do zastosowań z koalescencją, jak i cząstkami stałymi.

 

Wyregulowane Ciśnienie Wyjściowe

Maksymalne ciśnienie wejściowe wynosi 16 barów, a można wybrać trzy zakresy wyjściowe:

  • 0-2 bara (0-30psi)
  • 0-4 bara (0-60psi)
  • 0-8 bara (0-120psi)

 

Regulator czy Regulator Filtracyjny?

Jeśli nie potrzebujesz filtracji, wybierz serię RSP103 i RSS103. Dla regulatorów filtracyjnych istnieje ogromny wybór opcji i elementów filtrujących, które można dopasować pod konkretne potrzeby danej aplikacji.

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa