Produkty

Obudowy filtrów ze stali nierdzewnej

090917wc225349Classic Filters oferuje najszerszy wybór obudów filtrów ze stali nierdzewnej na rynku. Oprócz standardowych obudów filtrów, oferują również obudowy filtrów na zamówienie z tworzywa sztucznego. Ich filtry mogą być używane w ogromnym zakresie branż i zastosowań.

 

 

Stal nierdzewna 316L

Zbudowane całkowicie ze stali nierdzewnej 316L, wszystkie obudowy filtrów są wolne od spawów, aby spełnić wymagania normy NACE MR-01-75. Każda obudowa filtra posiada numer seryjny. Certyfikaty materiałowe zgodne z normą EN 10204-3.1 mogą być dostarczone razem z obudową filtra.

 

Wysokie ciśnienie

Dostępne od rur 1/8” do 1” NPT i oceniane pod kątem ciśnienia od 7 do 1400 bar, obudowy filtrów Classic Filters mogą być używane w szerokim zakresie środowisk i sytuacji.

 

Znaki CE i Dyrektywa w sprawie wyrobów ciśnieniowych

Wszystkie obudowy filtrów spełniają wymagania Dyrektywy w sprawie Wyrobów Ciśnieniowych (2014/68/EU) i posiadają znaki CE, jeśli jest to wymagane. Obudowy bez znakowania CE spełniają wymagania SEP.

 

Dopasowanie pod aplikację

Bez względu na to, jakie są Twoje wymagania, Classic Filters może dostarczyć materiały dopasowane do nich. Obudowy mogą zostać wyprodukowane z różnych materiałów, w tym z tytanu. Dostępne są również różne inne opcje dotyczące obudowy filtra, w tym różne typy uszczelek.

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa