Produkty

Systemy analityczne

Dział Pomeko System w BP Techem szerzej rozwija działalność prowadzoną w latach 1993 – 2005 przez spółkę Pomeko System. Sprawdzona w ciągu 20 lat koncepcja oferowania kompletnych systemów analitycznych (do pomiarów ciągłych i laboratoryjnych) integrowanych zgodnie z technicznymi wymaganiami aplikacji oraz potrzebami klientów jest nadal podstawą naszej działalności.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w dziedzinach analiz mieszanin procesowych oraz wód i ścieków. Nasza wieloletnia współpraca z blisko 20 czołowymi światowymi producentami aparatury pomiarowej oraz uzupełniających komponentów systemów zapewnia możliwość elastycznego konfigurowania układów analitycznych, a kompletacja i produkcja tych systemów w Polsce umożliwia połączenie najwyższej jakości z konkurencyjną ceną.

Wieloletnie doświadczenie grupy naszych specjalistów w projektowaniu systemów pomiarowych on-line umożliwia zrozumienie potrzeb nawet trudnych zastosowań i konfigurację systemu z uwzględnieniem wymagań dotyczących reprezentatywności mierzonych próbek i wiarygodności wyników pomiarów przy umiarkowanych potrzebach obsługowych i kosztach eksploatacji.

Naszymi najważniejszymi partnerami w dziedzinie analiz parametrów fizyko-chemicznych wód i ścieków są:

 • Pollution & Process Monitoring Ltd
 • Partech Electronics Ltd
 • Analytical Technology Inc.
 • ABB Ltd
 • Intellitect Water Ltd
 • Groeger und Obst GmbH
 • PS Analytical Ltd

 

pollution-process-monitoringlogo-partechlogo-atiabb

intellitect

 


Szeroki zakres analizatorów mieszanin procesowych i mierników produkują firmy:

 • Thermo Scientific
 • Guided Wave Incorporated
 • AGC Instruments
 • ATAC

 

th-sci-logo

gw-logo-newlogo-agcatac-1

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa