Produkty

Analizator rozpuszczonego tlenu

ati-q46-dissolved-oxygenMonitorowanie jakości wody pod względem rozpuszczonego tlenu jest kluczowe dla kontroli procesu systemu napowietrzania. Optymalizacja procesu biologicznego, czy to usuwanie materiału organicznego, nitratacja, czy też nitryfikacja/denitryfikacja, zależy od utrzymania odpowiednich poziomów rozpuszczonego tlenu. Kontrolowanie przepływu powietrza w obrębie optymalnego zakresu eliminuje nadmierną napowietrzanie, co przekłada się na znaczne oszczędności energetyczne.

Monitor Rozpuszczonego Tlenu Q46D firmy ATi został zaprojektowany, aby zapewnić niezawodne pomiary tlenu i pomóc w obniżeniu kosztów operacyjnych. Dostępne są dwie technologie czujników do użytku w systemie Q46D: elektrochemiczna z membraną i optyczna (fluorescencyjna). Obie technologie zapewniają niezawodne osiągi długoterminowe przy minimalnym koniecznym utrzymaniu. Nie ma potrzeby dokonywania modyfikacji sprzętowych, aby przełączyć się z jednego typu czujnika na drugi. Monitor można skonfigurować do zasilania z prądu przemiennego lub prądu stałego, do tego dostępne jest przenośne urządzenie zasilane bateryjnie, spełniające różne potrzeby w zakresie monitorowania. Kiedy warunki procesowe wymagają częstego czyszczenia czujnika, unikalny automatyczny oczyszczacz Q-Blast może być używany do utrzymania systemu praktycznie bezobsługowo.

Funkcje i specyfikacje:

  • Opcje czujników optycznych lub galwanicznych z membraną
  • Dostępny system czyszczenia czujnika „Auto-Clean Air Blast”
  • Automatyczna kontrola kalibracji
  • Opcje zasilania prądem przemiennym lub prądem stałym
  • 3 opcje analogowego wyjścia
  • Wyjście PID
  • Dostępne cyfrowe systemy kmunikacji: Profibus-DP, Modus-RTU lub Ethernet-IP
  • 6 opcji styków przekaźnikowych
  • Elastyczne opcje montażu
  • Duży, podświetlany wyświetlacz LCD

 Q46D-Dissolved-Oxygen-Monitor-Product-Literature.pdf

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa