Produkty

Analiztor Glinu Aztec AW631

analizator-glinu-aztec-aw631Analizator Glinu Aztec AW631 to kolorymetryczny analizator on-line, który zapewnia niezawodny i dokładny pomiar pozostałości glinu w celu poprawy jakości wody pitnej i optymalizacji zużycia środków chemicznych.

Dzięki intuicyjnemu oprogramowaniu firmy ABB opartemu na menu oraz unikalnemu samoczyszczącemu systemowi obsługi płynów Aztec użytkownicy korzystają z analizatora, który jest zarówno prosty w obsłudze, jak i konserwacji.

Korzyści dla użytkowników:
  – Analiza maksymalnie 3 strumieni próbek
  – Automatyczna kalibracja 2-punktowa
  – Automatyczna kompensacja koloru tła
  – Automatyczne rozcieńczanie próbki w celu maksymalizacji zakresu
  – Samoczyszczący system pomiarowy
  – Intuicyjne oprogramowanie z pełnokolorowym wyświetlaczem graficznym
  – Rejestracja danych i proces graficzny trendy
  – Pełna możliwość śledzenia audytu
  – Bezpieczna archiwizacja danych na karcie SD

analizator-glinu-aztec-aw631-ver-2

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa