Produkty

Analizator rozpuszczonego ozonu

ati-q46-dissolved-ozone-600x400pxW ciągu ostatnich 20 lat ozon udowodnił swoją skuteczność jako bardzo efektywny utleniacz, usuwający z wody surowej związki organiczne oraz niszczący większość patogenów. W rezultacie, obróbka ozonem jest teraz szeroko stosowana w przemyśle półprzewodnikowym, farmaceutycznym oraz spożywczym i napojowym. Ponadto, wiele dużych miast używa ozonu, aby poprawić jakość wody pitnej dostarczanej swoim mieszkańcom.

Monitor Rozpuszczonego Ozonu Q46H/64 firmy ATi to ekonomiczny i niezawodny system pomiarowy do monitorowania jakości wody i kontroli systemów obróbki ozonem. Dzięki różnym wyjściom, w tym analogowemu 4-20 mA, sterowaniu PID, trzem regulowanym przekaźnikom oraz komunikacji cyfrowej, Q46H/64 jest dostosowywalny do dowolnej aplikacji związanej z ozonem.

Cechy i specyfikacje:

  • Opcja wejścia pH
  • Elastyczne, programowalne opcje zakresu od 0-200 PPB do 0-200 PPM
  • Opcje zasilania prądem przemiennym lub prądem stałym
  • Opcje wyjścia analogowego
  • Wyjście PID
  • Komunikacja cyfrowa dla Profibus-DP, Modbus-RTU lub Ethernet-IP
  • Opcje styków przekaźnikowych
  • Elastyczne opcje montażu
  • Duży, podświetlany wyświetlacz LCD

ATI_Q46-64-Dissolved-Ozone-Monitor-Product-Literature.pdf

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa