Produkty

Jednorazowe filtry liniowe

disposable-in-line-filters-two-sizesJednorazowe filtry liniowe oferują użytkownikom końcowym najwygodniejsze rozwiązanie w zakresie filtracji, pozwalając na wymianę filtra w ciągu kilku sekund, co minimalizuje czas przestoju urządzenia i procesu.

Dostępny jest szeroki wybór stopni i typów elementów filtracyjnych, które umieszczane są w trwale spawanych obudowach, a następnie dostarczane w pełni zmontowane i gotowe do użycia. Dostępne są dwa typy obudowy: z nylonu do ogólnych zastosowań lub z PVDF, jeśli istotna jest odporność na korozję.

 

Cztery rozmiary obudów

Dostępne są cztery rozmiary obudów, zoptymalizowane albo dla szybkiego czasu reakcji, albo dla dłuższego czasu użytkowania. Rozmiary elementów są dostarczane w standardowych rozmiarach mikrowłókien 12.16, 12.32, 12.57 i 25.64. W jednorazowych filtrach liniowych zainstalowane mogą również zostać elementy siatkowe ze stali nierdzewnej. Mają one gwintowane końcówki o średnicach ¼” i ½”, a większe filtry mogą być dostarczane z gwintowanymi połączeniami zewnętrznymi. Rozmiar filtra 12.57 może być również dostarczony z trzema portami - mogą one być używane do odprowadzania cieczy, gdy są wyposażone w koalescencyjny wkład filtracyjny.

 

Classic Filters dostarcza także typ obudowy DIF.BN5Ki, który uwalnia czerwoną barwną substancję wewnątrz elementu filtrującego, dając wizualne wskazanie obecności cieczy. Czerwony barwnik przechodzi przez element filtrujący, gdy jest on nasycony cieczą.

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa