Produkty

Analizator toksyczności Amtox

analizator-amtoxSeria analizatorów procesowych Amtox™ wykorzystuje rewolucyjną, opatentowaną technologię pomiaru toksyczności online, aby umożliwić kontrolę wody surowej, oczyszczonej i ścieków.


Przefiltrowana próbka jest stale analizowana pod kątem obecności toksycznych zanieczyszczeń i stopnia toksyczności poprzez ścisłe monitorowanie aktywności znanej populacji bakterii nitryfikacyjnych (immobilizowanych w porowatej matrycy PVA).

Analizator zapewnia zarówno lokalne wykresy graficzne pokazujące "analizę w czasie rzeczywistym", jak również dostarcza szereg sygnałów analogowych i cyfrowych odpowiednich do kontroli procesu.

 

Podstawowe cechy produktu:

  • ciągłe monitorowanie toksyczności wód i ścieków
  • ochrona procesów biologicznych
Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa