Produkty

Filtry cyklonowe

cyclone-filter-housingObudowy filtrów cyklonowych Classic Filters są jednymi z najbardziej innowacyjnych, niskowymagających rozwiązań do filtracji cieczy dostępnych na rynku. Zbudowane całkowicie ze stali nierdzewnej 316L, oferują doskonałą odporność na korozję dla najbardziej wymagających zastosowań.

 

Efekt cyklonu o wysokiej prędkości

Zanieczyszczona próbka początkowo wchodzi przez kątowe wejście, tworząc efekt cyklonu podobny do tornada, w którym zanieczyszczenia są filtrowane za pomocą dysku filtrującego. Wszelkie cząstki są blokowane przez dysk filtracyjny i przenoszone do portu bypassowego na dole obudowy. Czysta próbka może następnie przepłynąć przez spiekany dysk filtrujący ze stali nierdzewnej do portu wyjściowego próbki.

Dzięki temu efektowi cyklonowemu dysk filtracyjny pozostaje czysty przez długi czas, co wydłuża okres między interwałami serwisowymi w porównaniu z filtrami standardowymi. Nawet gdy konieczny jest serwis, procedura jest niezwykle szybka dzięki projektowi "z gwintowaną nakrętką" obudowy, co pozwala na łatwy dostęp do - i wymianę - dysku filtracyjnego.

 

Spiekane dyski filtrujące ze stali nierdzewnej

Dyski filtrujące ze stali nierdzewnej są ultra-trwałymi rozwiązaniami do filtracji cząstek, zwłaszcza w zastosowaniach ciekłych. Kilka warstw siatki 316 jest spiekanych razem, tworząc zintegrowany porowaty filtr, gdzie grubsza siatka zapewnia wsparcie i ochronę dla cieńszej, centralnej siatki.

Dyski filtrujące ze stali nierdzewnej 316L są dostępne w stopniach 2, 5, 10, 20, 40, 100 i 200 mikronów, co umożliwia dostosowanie do wszystkich zastosowań filtrów cyklonowych.

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa