Produkty

Analizator fosforanów Aztec AW636

analizator-fosforanow-aw636Analizator fosforanów Aztec AW636 zapewnia niezawodny i dokładny pomiar poziomu fosforanów w ściekach komunalnych, aby zapewnić zgodność z lokalnymi przepisami dotyczącymi odprowadzania ścieków. 

Analizator fosforanów Aztec 600 umożliwia pomiar fosforanów zarówno w wodzie pitnej, jak i ściekach komunalnych.     

Dzięki intuicyjnemu oprogramowaniu firmy ABB opartemu na menu oraz unikalnemu samoczyszczącemu systemowi obsługi płynów Aztec użytkownicy korzystają z analizatora, który jest zarówno prosty w obsłudze, jak i konserwacji.

Korzyści dla użytkowników:
  – Analiza maksymalnie 3 strumieni próbek
  – Automatyczna kalibracja 2-punktowa
  – Automatyczna kompensacja koloru tła
  – Automatyczne rozcieńczanie próbki w celu maksymalizacji zakresu
  – Samooczyszczający się system pomiarowy
  – Rejestracja danych i graficzne przedstawianie trendów procesów
  – Pełna możliwość ścieżki audytu
  – Bezpieczeństwo archiwizacja danych na karcie SD

Dane Techeniczne:

- Zakres pomiarowy: 0 do 50 ppm PO 4 (0 do 50 mg/L)
- Metoda chemiczna: Błękit fosfomolibdenowy
- Korekcja koloru tła: Kompensowana przy długości fali pomiaru
- Częstotliwość pomiarów:  1 do 4 pomiarów na godzinę (do wyboru przez użytkownika)
- Dokładność / maksymalny błąd pomiaru: 
±5% odczytu lub ±0,005 ppm (w zależności od tego, która wartość jest większa)
- Powtarzalność:
±5% odczytu lub ±0,030 ppm (w zależności od tego, która wartość jest większa)
- Rozdzielczość: 0,001 ppm lub 1 ppb
- Jednostki miary: mg/l, ppm, ppb, μg/l

- Kalibracja: 2-punktowa, kalibracja automatyczna

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa