Produkty

Analizator azotu amonowego ProAm

analizator-proamNowoczesne technologie uzdatniania wód i oczyszczania ścieków oraz wymagania ochrony środowiska spowodowały potrzebę ciągłych pomiarów wielu parametrów procesowych. Jednym z często mierzonych zanieczyszczeń wód i ścieków jest azot amonowy NH4 – N do którego wykrywania stworzony został analizator azotu amonowego ProAm.

Analizator ProAm firmy POLLUTION & PROCESS MONITORING charakteryzują się prostotą obsługi i niezawodnością. Urządzenie jest połączeniem sprawdzonej technologii mierzącej stężenia amoniaku przy pomocy elektrody gazowej z nowatorskimi rozwiązaniami w układzie transportu próbki. Analizator ProAm charakteryzuje się także regulacją temperatury próbki oraz automatycznymi cyklami chemicznego czyszczenia  instrumentu pomiarowego.

W niewielkiej, szczelnej (IP 64) umieszczonej  w obudowie z przezroczystymi drzwiczkami znajdują się wszystkie starannie dobrane komponenty zapewniające wiarygodne pomiary. Przyjazne oprogramowanie i szerokie możliwości komunikacyjne zapewniają łatwość i niskie wymagania w obsłudze.

Podstawowe cechy produktu:

- analizator azotu amonowego z elektrodą gazową

- programowalny zakres pomiarowy

 

Analizator azotu amonowego PRoAm - Ulotka.pdf

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa