Produkty

Analizator FTIR MAX BEV CO2

analizator-ftir-max-bev-zdjecie-1Analizator FTIR: MAX-Bev CO2

System monitorowania czystości CO2 Thermo Scientific MAX-Bev to w pełni zautomatyzowany system przeznaczony do analizy strumienia CO2 przeznaczonego do porcesu karboinizacji, pod kątem wszystkich zanieczyszczeń gazowych, przy użyciu najnowocześniejszej technologii FTIR.

 

System monitorowania czystości CO2 Max-Bev

Thermo Scientific MAX-Bev to system przeznaczony do monitorowania czystości CO2, który jest zdolny do jednoczesnego dokładnego pomiaru absolutnej czystości CO2 i ponad 20 możliwych zanieczyszczeń do poziomu ppb, zgodnie ze specyfikacją Międzynarodowego Stowarzyszenia Technologów Napojów (ISBT). Elegancka konstrukcja obejmuje pełną kontrolę wejściowych strumieni gazu procesowego ze wszystkich punktów procesu nasycania dwutlenkiem węgla (cysterna dostarczająca, przed i po filtracji), wraz z gazem zerowym i gazem walidacyjnym.

 

Cechy systemu monitorowania czystości CO2 MAX-Bev

  • Całkowita kontrolę nad oprogramowaniem analizatora zapewnia duży ekran dotykowy na panelu przednim lub klawiatura.
  • Wspólne protokoły komunikacyjne do rejestrowania danych są wykorzystywane do łatwego włączenia analizatora do istniejących projektów instalacji.
  • Zanieczyszczenia obserwowane w gazie Bev są szybko wykrywane, określane i oznaczane ilościowo.
  • Umożliwia łatwe generowanie certyfikatów analizy.
  • Jest to idealny system wszędzie tam, gdzie gazy nasycone dwutlenkiem węgla muszą być analizowane pod kątem zanieczyszczeń.

 

Zastosowania

Systemu monitorowania czystości CO2 MAX-Bev zaprojektowany jest do szczegółowych analiz strumienia CO2 przeznaczonego do procesu karbonizacji. Karbonizacja to proces technologiczny polegający na wzbogacaniu substancji organicznych w węgiel. W przemyśle spożywczym bardzo często wykorzystywany jest przy wzbogacaniu różnego rodzaju napojów w dwutlenek węgla i do badania czystości takiego właśnie procesu system MAX-Bev nadaje się najlepiej.

Analizator FTIR- max-bev-CO2-karta produktu.pdf

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa