Produkty

Detekcja emisji niezorganizowanej LZO (LDAR)

Analizator TVA2020
Thermo Scientific™ TVA2020 Toxic Vapor Analyzer

Najbardziej wszechstronny analizator umożliwiający szybką i precyzyjną detekcję niezorganizowanej emisji związków organicznych i nieorganicznych. Zgodny z najnowszymi wytycznymi europejskimi (BAT LDAR) i Metodą EPA 21. Wyniki pomiarów za pomocą TVA2020 uznawane są za referencyjne. Łączy w sobie detekcję płomieniowo-jonizacyjną (FID) oraz fotojonizacyjną (PID). Może być skonfigurowany jako analizator FID lub analizator FID i PID jednocześnie. Taki układ gwarantuje skrócony czas reakcji oraz dużą łatwość użytkowania. Urządzenie ma wbudowaną łączność Bluetooth™.

Leak Detection and Repair (LDAR) - program opracowany w celu monitorowania i kontrolowania niezorganizowanej emisji lotnych związków organicznych (LZO) w zakładach przemysłowych.

 

 

 

EPM-TVA2020.pdf

refining-petrochem-solutions-brochure.pdf

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o nowych produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa